301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Mayıs 2015 - Pazar 22:15 Bu haber 2125 kez okundu
 
3. Lig'de Şampiyonlar ve Düşenler...
3. Lig'de hangi takımlar şampiyon oldu, hangi takımlar küme düştü.
Spor Haberi


3. Lig'de 34. hafta maçlarıyla tamamlandı.

3. Lig'de gruplarını lider bitiren Tuzlaspor, Eyüpspor ve Anadolu Üsküdar 1908, Spor Toto 2. Lig'e yükseldi.

Gruplarında son 3 sırada yer alan takımlardan, 1. Grup'ta Şekerspor, Sebat Proje Trabzon Akçaabat ve Bozüyükspor, 2. Grup'ta Halide Edip Adıvarspor, 68 Yeni Aksarayspor ve Çankırıspor, 3. Grup'ta ise FBM Makina Balçova Yaşam Spor, Kayseri Şekerspor ile İstanbul Güngörenspor küme düştü. Bu takımlar gelecek sezon Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek.

Play-Off'a kalan takımlar ise; 1. Grup'ta Darıca Gençlerbirliği-Çorum Belediyespor ve Zonguldak Kömürspor-İstanbulspor, 2. Grup'ta Sivas Dört Eylül Belediye-Gölcükspor ve Yeni Diyarbakır-Denizli Büyükşehir Belediyespor, 3. Grup'ta ise Ankara Demirspor-Silivrispor ve Sakaryaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor şeklinde oluştu.

Bu eşlemler sonrası 3 takım daha 2. Lige yükselecek.

34. Haftada 1. Grupta Alınan Sonuçlar

Darıca Gençlerbirliği 1-0 Adliyespor
İstanbulspor 5-0 Niğde Belediyespor
Kızılcabölükspor 1-2 Gaziosmanpaşa
Kırıkhanspor 2-2 Tuzlaspor
Manavgatspor 0-1 Çatalcaspor
Bursa Nilüferspor 1-1 Çorum
SP. Trabzon Akçaabat - Batman Petrolspor
Zonguldak K. - Bozüyükspor
Tire 1922 Spor -  Şekerspor

34. Haftada 2. Grupta Alınan Sonuçlar

Sancaktepe Belediyespor 1-2 Eyüpspor
Halide Edip Adıvarspor 1-4 Yeşil Bursa
68 Yeni Aksaray 2-2 Yeni Diyarbakır
Gölcükspor 1-0 Denizli BŞB
Sivas 4 Eylül Bld. 0-0 Derince Spor A.Ş.
Arsinspor 1-3 Kemer Tekirovaspor
Maltepespor 0-3 Payas Belediyespor 1975
Çine Madranspor 0-2 Ç.Dardanelspor
Çankırıspor - Erzincanspor

34. Haftada 3. Grupta Alınan Sonuçlar

Erzin Belediyespor 1-1 Silivrispor
Kahramanmaraş BŞB 5-1 FBM M. Balçova Yaşam
BŞB Erzurumspor 5-1 Anadolu Üsküdar
Beylerbeyispor 2-2 Bergama Belediyespor
Orhangazispor 0-0 Sakaryaspor
İstanbul Güngörenspor 2-2 Sandıklıspor
Bayburt İl Özel İdare 0-0 Kayseri Şekerspor
Ankara Demirspor 1-1 Ayvalıkgücü Bld.
Etimesgut Bld. Spor 2-1 Van BŞB

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: 3, Ligde, hangi, takımlar, şampiyon, oldu, hangi, takımlar, küme, düştü
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
İstanbul
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 29.05.2020
Bugün
13° - 19°
Cumartesi
15° - 21°
Pazar
16° - 23°
İstanbul

Güncelleme: 29.05.2020
İmsak
03:34
Sabah
05:29
Öğle
13:07
İkindi
17:05
Akşam
20:34
Yatsı
22:20
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Trabzonspor
53
0
3
8
15
26
2
Başakşehir FK
53
0
3
8
15
26
3
Galatasaray
50
0
4
8
14
26
4
Sivasspor
49
0
5
7
14
26
5
Beşiktaş
44
0
8
5
13
26
6
Alanyaspor
43
0
7
7
12
26
7
Fenerbahçe
40
0
8
7
11
26
8
Göztepe
37
0
9
7
10
26
9
Gaziantep FK
32
0
10
8
8
26
10
Denizlispor
31
0
11
7
8
26
11
Antalyaspor
30
0
10
9
7
26
12
Gençlerbirliği
28
0
12
7
7
26
13
Kasımpaşa
26
0
14
5
7
26
14
Konyaspor
26
0
10
11
5
26
15
Yeni Malatyaspor
25
0
13
7
6
26
16
Çaykur Rizespor
25
0
15
4
7
26
17
MKE Ankaragücü
23
0
13
8
5
26
18
Kayserispor
22
0
14
7
5
26
Arşiv Arama
Modül 1

 

 

 

 

Haber Yazılımı