Haber Detayı
01 Nisan 2017 - Cumartesi 15:30 Bu haber 1463 kez okundu
 
Başkan Pirdal Kahve Kahve Dolaşıyor.
Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal, kahve kahve dolaşıp referandumda ‘evet’ çalışmasına devam ediyor.
Yerel Siyaset Haberi


Başkan Pirdal Sıkılmadık El Bırakmıyor.

Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı referandum çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. Gece veya gündüz demeden sokak sokak, ev ev, kahve kahve sürdürülen çalışmalar; zaman zaman STK veya çeşitli toplantılarla devam ediyor.

Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Şahin Pirdal, referandum çalışmaları ile ilgili olarak Gophaber’e şu açıklamalarda bulundu:

Nöbete devam.
“Bilindiği üzere ülkemiz de 15 Temmuz’da hanin bir darbe girişimi gerçekleşti. Bu darbe girişimi, 15 Temmuz süreci tamamen geçmiş değil.  Biz milletimizle birlikte 15 Temmuz sonrası günlerce meydanlarda nöbet tuttuk. Referandum sürecini de bu nöbetin devamı olarak görüyoruz. Ülkemizi şer güçlere bırakmayacağız. Vatan nöbetine devam edeceğiz. Vatan için, millet için, istikbalimiz için, Reisi hainlere ve kuklalığını yaptıkları şer güçlere yem etmemek için, kutlu nöbete devam... Mübarek olsun!”Sahada iftira ve yalanları gördük.
“Referandum süreci başlayıp sahaya indiğimizde ortada bir sürü yalan, dolan ve iftira gördük. Milletimize neyin yalan, neyin doğru olduğunu anlattığımızda gerçekleri gördüklerini de gördük. Saha çalışmalarımızda çok hayır vereceğini ifade eden arkadaşı ikna ettik. Yalanın sonunun, milletimize doğruyu anlatana kadar olduğuna bir kez daha şahit olduk. Referandum sürecinde milletimizin bizlere büyük teveccühü olduğunu görüyoruz. Bu bize doğru yolda olduğumuzu ve milletimiz için daha çok çalışmamız gerektiğinin mesajını veriyor.

Teşkilatım her zamankinden daha çok çalışıyor.
“Ak Parti teşkilatı olarak sahada yoğun çalışmalarımız sürüyor. Gerek esnaf, stk ziyaretleri; gerekse ev sohbetleri olarak teşkilatımızın tüm kademeleri sahada. Hafta için öğlen saatlerinde başlayan çalışmalarımız, gece yarısına kadar sürüyor. Hafta sonra ise sabah stk toplantıları ile başlayan çalışmalarımız gece yarısı geçiyor. Teşkilatımın her zamankinden daha çok çalıştığını görüyorum. Terlerinin son damlasına kadar sahadalar. Kendilerine şahsım ve milletimiz adına teşekkür ediyorum.

Referandum tüm milletimizi kapsıyor.
“Referandum da gerek Cumhuriyetçi, gerek Milliyetçi gerek se Muhafazakar bakış açıları var. Milletimizin tüm kesimlerini kucaklayıcı unsurlar var. Cumhuriyetçi olarak millet egemen bir sisteme geçiliyor. Millete hesap verilecek bir yapı ortaya çıkıyor. Muhafazakar yapıda statükoculuk vardır. Statüko bitiyor. Milli değerler muhafaza ediliyor. Türk milletimiz ve devletimiz daha kudretli bir hale getiriliyor.

Bazı güçler Türkiye’nin güçlü bir devlet olmasının önünü kesmek için çeşitli oyunlar içersinde. Biz bu oyunları bozmak istiyoruz. Daha güçlü bir Türkiye için referandumda milletimizi ‘evet’ demeye davet ediyoruz.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ak, Parti, Gaziosmanpaşa, İlçe, Başkanı, Şahin, Pirdal, kahve, kahve, dolaşım, r
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
İstanbul
Yağışlı
Güncelleme: 13.11.2018
Bugün
12° - 14°
Çarşamba
10° - 12°
Perşembe
- 10°
İstanbul

Güncelleme: 13.11.2018
İmsak
06:12
Sabah
07:42
Öğle
12:55
İkindi
15:31
Akşam
17:57
Yatsı
19:19
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

 

 

 

 

Haber Yazılımı