301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Kasım 2017 - Perşembe 11:26 Bu haber 4462 kez okundu
 
Binali Dağdeviren: Hedeflerimiz var projelerimizle geliyoruz…
CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Adayı Binali Dağdeviren, ilçe başkanlığını kazanmaktan öte 2019 seçimlerini kazanmayı hedeflediklerini söyledi.
Yerel Siyaset Haberi


CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Adayı Binali Dağdeviren, Gophaber’e  hedeflerini ve projelerini açıkladı.

 

Başkan Adayı Dağdeviren “Kongre sürecimizde diğer aday arkadaşlara seviyeli ve tatlı bir yarış içerisindeyiz. Bu kongrenin kaybedeni olmayacaktır. Diğer arkadaşlarla da birlikte olmaya devam edeceğiz. Çünkü birleşe birleşe kazanacağız.

 

Kongre sürecinde bir ekip çalışması yapıyoruz. Ekibimiz sadece kongreyi kazanmayı hedeflemiyor. Biz kongreyi kazanmaktan öte, 2019 seçimlerinin alt yapısını hazırlayacak projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Ekibimizle birlikte hazırladığımız bazı projeler var. Bu projelere mutlaka yenilerini ekleyeceğiz." Dedi.

 

CHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Adayı Binali Dağdeviren, projelerini ise şöyle sıraladı:

 

HAYIRLI İŞLER PROJESİ

İlçe başkanlığımıza ait olan internet sitemize yapılacak olan bir eklentiyle, tüm parti üyelerimizin özgeçmişlerini ulaştırabilecekleri bir havuz oluşturulacak. Bununla birlikte partili işverenlerimiz de personel ihtiyacı duyduklarında bu havuzdan yararlanacaklar. Böylece iş arayışı bulunan parti üyelerimizle personel ihtiyacı bulunan üyelerimizi ortak zeminde buluşturmuş olacağız.

 

MAHALE TEMSİLCİLİKLERİ

Gerçekleştirilecek olan fizibilite çalışması sonucunda belirlenen en az 6 lokasyonda Mahalle Temsilcilikleri açılacak. Böylece üyelerimiz ve mahallelerimizde aktif rol alan yöneticilerimiz, ilçe başkanlığımız dışında da çalışabilecekleri ve etkinlik düzenleyebilecekleri yerlere sahip olacaklar.

 

SAĞLIKLI İŞLEYEN MAHALLE BİRİMLERİ

İlçemize bağlı bulunan 16 mahallede, üyelerimiz tarafından belirlenecek olan Mahalle Birim Başkanımızla birlikte çalışacak olan 10’ar kişilik Mahalle Birim Yönetici kadroları oluşturulacak.

 

ŞEFFAF YÖNETİM

Haftalık olarak gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantılarında alınan kararlar internet sitemizdeki “Duyurular” kısmında tüm örgütümüzün bilgisine sunulacak. Bunun yanında ilçe başkanlığımızca gerçekleştirilecek olan her türlü etkinliğe konu olan gelir-gider tablosu yine internet sitemiz üzerinden tüm üyelerimizin bilgisine sunulacak.

 

PARTİLİ MUHTAR ADAYLARI

Mahalle birimlerimizce gerçekleştirilecek olan çalışmalar sonucu her mahallemizde partimizin birer muhtar adayı olacak.

 

SİVİL TOPLUMDA KONGRE ÇALIŞMALARI

Sivil Toplum Kurulu ve Spor Kulüplerinin belirli periyotlarda ziyaret edilmesinin yanı sıra, bu kuruluşlarda yer alan ve partimize sempati duyan kişiler tespit edilecek ve partimize katılmaları sağlanacak. Bunun yanında bu kurumların kongre takvimleri tespit edilerek bu kongrelerde partililerimizin etkin rol alarak yönetim kademelerinde yer almaları desteklenecek.

 

BİLİRKİŞİ ÇALIŞMA GRUPLARI

Bu proje kapsamında parti üyelerimizin meslek grupları tespit edilerek (Avukatlar, Mühendisler, Sağlık Çalışanları, Muhasebeciler vb.) uzmanlık alanlarına göre belirli periyotlarda toplanmaları sağlanacak. Bu kapsamda ilçe başkanlığımızca gerçekleştirilecek olan etkinlik ve çalışmalarda bilirkişi çalışma gruplarından uzmanlık desteği alınacak.

 

KİŞİSEL GELİŞİM PANELLERİ

Bu projemizle hem tüm üyelere hem de kadınlara ve/veya gençlere yönelik olarak sunum, seminer ve paneller düzenlenecek. Bu organizasyonlar, alanlarında yaygın olarak tanınan-bilinen kişilerle veya Bilirkişi Çalışma Gruplarıyla birlikte gerçekleştirilecek. Örneğin; Sağlık Çalışanları (Doktor, Hemşire vb.) bir panel düzenleyip örgütümüzü ‘Hasta Hakları’ konusunda bilinçlendirecek. Ayrıca bu organizasyonlar sadece ilçe merkezimizde değil, STK, Spor Kulüpleri, Kültür Merkezleri vb. alanlarda da düzenlenebilir.

 

GENİŞLETİLMİŞ DANIŞMA KURULU (GDK)

Genişletilmiş Danışma Kurulu oluşturularak partimize emek vermiş, donanımlı, birikimli fakat belirli sebeplerden dolayı partimizden uzak kalmış veya ekonomik/zamansal faktörlerden dolayı ilçemizde aktif rol alamayan üyelerimiz bu çatı altında toplanacak. Bunun yanında aylık olarak toplanacak olan bu kurul, oluşturulacak olan kurul dosyasını aylık olarak güncelleyecek. Böylece GDK sayesinde uzak kalmış üyelerimiz ilçemize entegre edilecek, oluşturacakları raporlar ile ilçe yönetim kurulunun çalışmalarına yön verecek ve bu kişilerin görev bilinci ile aktif rol almaları sağlanacak.

 

RAKAMLARLA ANALİZ

2009 yılından günümüze kadar geçen süreç içerisinde partimizin hem ilçe hem de mahalle oy oranları tespit edilerek 2019 hedeflerimiz doğrultusunda gerçekleştirilecek olan çalışmalara sayısal bir zemin oluşturulacak. Böylece gerekleştirilecek olan analizler doğrultusunda eksik yönlerimiz tespit edilecek ve daha çok çalışmamız gereken alanlar belirlenecek.

 

ÜYE SAYISI ÇALIŞMASI

Yaklaşık 500 bin nüfuslu ilçemizde güncel üye sayımız 4 bin civarındadır. 2019 hedeflerimiz doğrultusunda üye sayımızın partimize yakışan seviyeye ulaştırılması için üyelik çalışmaları gerçekleştirilecek.

 

ONLINE TAKİP VE DESTEK

İnternet sitemiz kurumsal ve yerel argümanlar oluşturularak sürekli aktif ve şeffaf olarak güncellenecek. Sitemiz üzerinden materyal desteği sunulacak ve üyelerimizin haber, rapor almaları-göndermeleri sağlanacak. Tüm bunların yanında günümüzün en etkili iletişim kaynağı olan ve özellikle gençlerin aktif olarak kullandıkları sosyal medyadaki kurumsal hesaplarımız güncellenecek ve aktif olarak kullanılacak.

 

EĞİTİM VE REHBERLİK

Ebeveyn (Anne-Baba) ve gençlere yönelik olarak, üyelerimiz içerisinde eğitim sektöründe çalışan veya bu alanda yüksek öğrenimini tamamlamış kişilerin örgütümüze yönelik eğitim ve rehberlik danışmanlığı yapmaları sağlanacak.

 

BUNLARIN YANINDA;

* Çalışma ekibimiz genç ve kadın ağırlıklı olacak.

* Yönetim Kurulumuzda Kadın ve Gençlik Örgütlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi bulunmayacak. Bu görevler bizzat Kadın ve Gençlik Örgütü Başkanlarımız tarafından yürütülecek.

* Düzenli olarak aylık örgüt toplantıları düzenlenecek.

* İlçemiz için kullanılmak üzere bir araç alınacak.

* Partili ebeveynlerimizin okul aile birliklerinde aktif rol almaları sağlanacak.

* Haftada üç gün esnaf ziyaretleri gerçekleştirilerek mevcut sorunlar tespit edilecek ve ilgili makamlara ulaştırılacak.

 

Tüm bu çalışmalar kapsamında; birleşmiş, aktif, il başkanlığı ve genel merkezce çalışmaları bilinen-tanınan bir ilçe, üye sayısı artmış, daha fazla görev dağılımının yapıldığı bir örgüt ve 2019 seçimleri öncesi alt yapısı hazır bir örgüt şemasını hazırlamış olacağız.

 

Binali Dağdeviren kongre delegesi 400 kişiye ise ayrıca bir mektup gönderdi. Dağdeviren mektubunda şunları ifade etti:

Değerli Yol Arkadaşım,

Öncelikle ilçe genel kurul delegemiz olarak aldığınız sorumluluktan dolayı sizi kutluyorum. Kongre sürecimizde insiyatifleriniz doğrultusunda alacağınız kararın doğruluğuna ve bu kararın takipçisi olacağınıza inancım sonsuzdur.

 

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarımızın üzerimize yüklemiş olduğu tarihsel misyonumuz ve ülkemizin geleceğine yönelik kaygılarımız, bizi bu süreçte görev almaya zorunlu kılmıştır.

 

Genel Başkanımız Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU’nun uyguladığı politikalar doğrultusunda partimize kattığı ivmenin Gaziosmanpaşa’ya yansıması, ilçemiz açısından hayati önem taşımaktadır.

 

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün en büyük iki eserinden biri ve bizlere emaneti olan Cumhuriyet Halk Partimizi hep birlikte yüceltmek için hiçbir emekten kaçınmayacağız.

 

Böylesine önemli bir süreçte görev almaya talip olurken, en büyük ihtiyacımız siz değerli delegelerimizin tecrübesi, bilgisi ve desteğidir.

 

Birlik ve beraberlik içerisinde partimizi Gaziosmanpaşa’da 2019’a hazırlayacağımız zorlu döneme girerken, bu kutlu yolda şahsıma vereceğiniz destek beni onurlandıracaktır.

 

Saygılarımla.

Binali DAĞDEVİREN

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Adayı

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Binali, Dağdeviren:, Hedeflerimiz, var, projelerimizle, geliyoruz…,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
İstanbul
Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 21.01.2019
Bugün
- 12°
Salı
- 12°
Çarşamba
- 14°
İstanbul

Güncelleme: 21.01.2019
İmsak
06:46
Sabah
08:17
Öğle
13:22
İkindi
15:51
Akşam
18:15
Yatsı
19:39
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

 

 

 

 

Haber Yazılımı