Haber Detayı
19 Mart 2017 - Pazar 20:50 Bu haber 1325 kez okundu
 
SP: Yedi düvel İDDAA ile, Survivor’larla geçti Çanakkale’yi.
Saadet Partisi Çanakkale Zaferi’nin 102. Yılı dolayısı ile bir basın açıklaması yaptı.
Siyaset Haberi


Saadet Partisi’nden yapılan açıklama şöyle oldu:

"Bugün 18 Mart 2014 Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıldönümü. Ecdadımız bundan tam 102.yıl önce İslam topraklarını emperyalistlere çiğnetmemek için Hakk’a yürüdü. Ümmetin kutlu anaları on dördünde, on beşinde olan kuzucuklarını cepheye gönderdiler. Dünyanın en güçlü donanmaları  Boğaz’dan geçmesin diye iki yüz elli bin delikanlı kendi canından geçti.

Bugün bu topraklarda bulunan NATO üsleri, Füze kalkanı ve Patriot rampaları şehit dedelerimizin kemiklerini sızlatmaktadır. Irkçı ve bölgeci yaklaşımlarla Çanakkale Ruhunu anlamak mümkün değildir.

Boğaza yazdığımız Çanakkale geçilmez ile, attığımız Çanakkale geçilmez manşetiyle, okuduğumuz Çanakkale geçilmez şiiriyle Çanakkale geçilmez olmuyor. Bir zafer günü de olsa, acı da olsa; Çanakkale’nin sinsice geçildiğini görmek ve bilmek gerekiyor.

Bugün 18 Mart 2017…

Yedi düvel, bankalarla geçti Çanakkale’yi.

Yedi düvel, AB normlarıyla, AB Bakanlığı’yla geçti Çanakkale’yi.

Yedi düvel, Milli Eğitim müfredatlarıyla, boşanma rakamlarıyla, uyuşturucu kullanma yaşlarıyla geçti Çanakkale’yi.

Yedi düvel, Milli Piyango ile, İDDAA ile, Spor Toto ile geçti Çanakkale’yi!

Yedi düvel, tek tek özelleştirmelerle bütün tesislerimize, limanlarımıza, fabrikalarımıza, yer altı ve yer üstü zenginliklerimize el koymak suretiyle geçti Çanakkale’yi.

Yedi düvel, futbol aşkıyla, fanatizmle, Survivor’larla, ahlaksız televizyon dizileriyle, inancımızla, tarihimizle, millet olma benliğimizle savaşan programlarla geçti Çanakkale’yi.

Yedi düvel, bize tarihimizi unutturarak, gündemimizden İslam Birliği’ni silerek geçti Çanakkale’yi.

Tankıyla, tüfeğiyle, amiral gemileriyle, zırhlılarıyla, çağın yenilmez denilen donanmasıyla Çanakkale Boğazı’na gömülen yedi düvel, kuzu postuna bürünüp dostumuz kılığında aştı Çanakkale’yi.

Şimdi dünyanın yeniden Çanakkale zaferinin ruhuna ihtiyacı vardır. Şimdi dünyanın Milli Görüş ruhuna ihtiyacı vardır. Bir buçuk milyar İslam âleminin ve yedi milyar dünya nüfusunun bu ruha ihtiyacı vardır.

Bütün bunlara rağmen Yahya çavuşların , Seyit onbaşıların ve Nene hatunların aşkı, inancı, azmi ve ruhu devam etmektedir. Çanakkale'de ki ruh ne muhafazakârdır ne de milliyetçidir. Çanakkale’de ki ruh Milli Görüş ruhudur.

Saadet Partisi Kadın Kolları olarak ; YAŞANABİLİR Türkiye’yi, YENİDEN BÜYÜK Türkiye’yi ve YENİ BİR Dünya’yı kuracağız. İşte o gün yeniden “Çanakkale Geçilmez” olacak."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Saadet, Partisi, Çanakkale, Zaferi’nin, 102, Yılı, dolayısı, bir, basın, açıklam
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
İstanbul
Çok Bulutlu
Güncelleme: 20.11.2018
Bugün
10° - 17°
Çarşamba
12° - 18°
Perşembe
12° - 15°
İstanbul

Güncelleme: 20.11.2018
İmsak
06:19
Sabah
07:50
Öğle
12:57
İkindi
15:26
Akşam
17:51
Yatsı
19:15
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

 

 

 

 

Haber Yazılımı