Yazı Detayı
02 Eylül 2014 - Salı 20:57 Bu yazı 2639 kez okundu
 
Ak Parti Gaziosmanpaşa kongreye gidiyor
Abdullah YILMAZ
gophabercom@gmail.com
 
 

Ak Parti 1. Olağanüstü Kongre sonrası, teşkilatlar rutin kongre hazırlıklarına başladı.

Delege tespitleri yapıldıktan sonra kongre takvimleri belli olacak. Bu süreci Gaziosmanpaşa sıkıntısız atlatır. Gaziosmanpaşa Teşkilatı'nın geçmişten gelen refleksleri var. Mevcut durumu çok iyi tahlil eder, sakin ve vakur duruşunu bozmaz. Her zaman parti kimliğini, her türlü olayın üstünde tutar. Hızlı organize olur, sürekli çalışır, sorun çözme odaklıdır. Merkez kararlarına uyumludur. Yetişmiş insan gücüne ve bilgi birikimine sahiptir.

Hasbahal kader bir yere gelmiş olsanız bile bu hızlı tempoda kendinizi eksik hisseder, kendinizi yetiştirir ayak uydurursunuz. Ya da öz yerinize geçersiniz.

Teşkilatta her zaman  her mevki önemsenmiş, kimse kimsenin üstünde olmayan ama teşkilat disiplini mükemmele yakın olan bir hiyerarşik bir yapısı vardır.

Bu kongreden de bu geleneği sürdürüp aynı zamanda daha iyiyi, daha güzeli arayan bir kadro ile çıkacaktır. Gaziosmanpaşa Ak Parti teşkilatında kongre sonrası kazanan veya kaybeden yoktur. Çalışan yada daha çok çalışan vardır. Geçmişte listeye giremeyen ama çalışmaya devam eden arkadaşlarımızın teşkilata katkıları aşikardır.

Gaziosmanpaşa Ak Parti teşkilatı Genel Başkanı ve Başbakanı Sn.Ahmet Davutoğlu 'na her zaman en iyi desteği çalışarak verecektir. Durmak yok yola devam. Saygılarımla

 
Etiketler: Ak, Parti, Gaziosmanpaşa, kongreye, gidiyor,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
İstanbul
Mevzi Sağanak
Güncelleme: 15.10.2018
Bugün
16° - 22°
Salı
15° - 23°
Çarşamba
16° - 23°
İstanbul

Güncelleme: 15.10.2018
İmsak
05:42
Sabah
07:08
Öğle
12:57
İkindi
16:00
Akşam
18:34
Yatsı
19:53
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

 

 

 

 

Haber Yazılımı