301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Mart 2019 - Cumartesi 14:19 Bu haber 1815 kez okundu
 
Özel Anların Seçkin Adresi
İstanbul’un en gözde mekanlarından GOPARK, yenilenen yüzü, ihtişamı ve büyüleyici mimarisiyle misafirlerini ağırlarken, sizlere hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir mekan sunuyor.
MANŞET Haberi


Düzenlediği organizasyonlarını, müşterilerinin eğlence anlayışları, yöreleri, kendi fikir ve istekleri de dikkate alınarak birinci sınıf gala düzeninde gerçekleştiren GOPARK, misafirlerine lezzetli menü alternatifleri de sunuyor.

 

GOPARK; seçkin salonları, uzman etkinlik ekibi ve zengin menü seçenekleriyle size rüya gibi düğünleri, unutulmaz davetleri, verimli iş toplantılarını ve kongre organizasyonlarını üstün kalite ile sunuyor. İstanbul’un merkezi Gaziosmanpaşa’da, ihtişam ve zerafeti buluşturan dekorasyonu, özenli ve profesyonel servisi, üst düzey teknik altyapısı, sahneye hakim oturma düzeni ve üstün lezzetleri ile 5 yıldızlı bir otelin etkinlik alanında bulabileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını, bütçenize en uygun fiyatlarla GOPARK salonlarında bulabilirsiniz.

 

GOPARK,  Grand Salon ve Junior Salonlar kendine ait profesyonel ses-ışık sistemi, 2 adet fuaye alanı, konferans, seminerlere olanak tanıyan altyapısı ile çok başarılı bir mutfak şefi ve ekibi, kişiye özel repertuar hazırlayabilecek profesyonel orkestrası, son derece seçkin görevli personeli hizmete devam ediyor.

 

GOPARK Tesisleri Müdürü Volkan Duymaz ve GOPARK Salonları Müdürü Kurtuluş Orpak işletme ile ilgili şu bilgilendirmelerde bulundudular:

TESİS HAKKINDA BİLGİLER VEREBİLİR MİSİNİZ?
Uzun yıllardan beri işletmede görev yapan  GOPARK Tesisler Müdürü Volkan Duymaz,, “Bizim diğer işletmelerden farkımız verdiğimiz hizmet kalitesi ve insanları özel htirmemiz. Biz sadece düğün salonu değiliz. Burası bir sosyal tesis. Burası aynı zamanda 4 katlı otoparkı olan, içerisinde Vatan Bilgisayar gibi teknoloji marketi, Belde Tıp Merkezi gibi sağlık hizmeti veren işletmeleri de barındırıyor. Gaziosmanpaşa’nın tek yeşil alanına sahip GOPARK Cafe de bünyemizde bulunuyor. Bu park aynı zamanda halka da açık. GOPARK, çok amaçlı salonlara sahip çok özel bir sosyal tesis. Biz standart düğün salonu konseptinde hizmet vermiyoruz. GOPARK, 5 yıldızlı otel konseptinde hizmet veren ve fiyatları bu otellere göre daha makul seviyede olan mükemmel bir tesis. Büyük davetlerin verildiği ana salonumuz Grand Salon ve butik etkinliklerin yapılabildiği Junior Salon ile çevre ilçelerdeki salonlar ve 5 yıldızlı otellerin bir çoğundan çok daha yüksek kapasiteye sahip salonlardır. Grand Salon 1200, Junior Salon 600 kişilik kapasiteye sahiptir. Bu çevrede bölgemizde bu kapasiteyi alabilecek bir salon yok. Sadece birkaç tane 5 yıldızlı otelde bizim kapasitemizde salon bulabilirsiniz” dedi.

 

TESİSİN LOKASYONU VE OTOPARKI HAKKINDA BİLGİLER VEREBİLİR MİSİNİZ?
GOPARK’ın lokasyon olarak çok merkezi ve kolay bir konumda olduğunu belirten Volkan Duymaz “Gaziosmanpaşa’nın merkezinde, belediyenin hemen yanındayız. Her noktadan buraya ulaşım çok kolay. Otoparkımızın olması da misafirlerimiz için büyük kolaylık. GOPARK’a misafirlerimiz İstanbul’un her noktasına kolayca ulaşacak, şehir merkezindeki bölgelerin aksine, ne trafik ne de park sorunu yaşayacak. GOPARK, Atatürk Havalimanı ve Anadolu yakasına 25 dakika, Taksim ve Şişli’ye 20 dakika, Eminönü’ne 15 dakika mesafede. TEM’e 10 dakika, E5’e ve Metrobüs’e 7 dakika, Metro’ya 2 dakika uzaklıkta. Aracıyla gelen misafirlerimiz hiç dışarıya çıkmadan otoparkın içinden salonlarımıza ulaşabiliyor. Birçok yerde olmayan plaka tanıma sistemimiz olduğu için misafirlerimiz girerken biletini alıp çıkarken de ödemesini yapabiliyor ve hiçbir şekilde bekleme sıkıntısı yaşamıyor. 16 bin metrekare alana sahip, 780 araçlık büyük bir otoparka sahibiz. Özellikle bayanlar için büyük kolaylık oluyor. Düğün kıyafetleriyle araçlarından inip hiç dışarıya çıkmadan direkt salonlarımıza ulaşabiliyorlar. Düğünü olan gelin ve damatlar üst katta bulunan GOPARK Cafe’nin yanındaki yeşil alanımızda (park kısmı) fotoğraf çektirip o alanı kullanabiliyorlar” diye konuştu.

GOPARK’IN GAZİOSMANPAŞA’YI TERCİH ETME NEDENİ NEDİR?
Volkan Duymaz kendisi de bir Gaziosmanpaşalı olduğu için ilçede GOPARK gibi lüks bir yeri açmanın Gaziosmanpaşa’nın yeniliklere açık bir bölge olmasından kaynaklandığını belirterek, “Birçok Gaziosmanpaşalı bu tarz organizasyonları başka ilçelerde gerçekleştirmek zorunda kalıyordu. Civar ilçelere baktığımız zaman böyle bir konseptin olmadığını görüyoruz. Burada hem dekorasyon hem de hizmet olarak çok ciddi bir yatırım var. Ama bizim gerek hizmet anlayışımızda gerekse satış politikamızda kesinlikle diğer yerlerle uçurumlar yok. Biz burada hem kurumsal şirketlere hem de bireysel müşterilerimize çok üst düzeyde hizmet verebilmekteyiz. Tesisimiz çok iyi uluslararası bir şirketin gala yemeğini verirken ertesi gün normal standart Türk düğününe ev sahipliği yapabilmektedir. Altyapımızı buna uygun olarak tasarladık. Rakam politikası olarak baktığınızda salonlarımız ekonomik seviyesi yüksek kişilere hizmet verebilecek bir mekan olarak görünse de fiyat politikasıyla ve verdiği hizmetlerle 5 yıldızlı otellere oranla çok uygun fiyatlardır” dedi.

 

İKİ SALON ARASINDAKİ ORTAK ÖZELLİKLER VE TEMEL FARKLILIKLAR NELERDİR?
GOPARK Salon Müdürü Kurtuluş Orpak ise iki salon arasındaki ortak özellikler ve temel farklılıklar konusunda bilgiler verdi. Grand Salon ve Junior Salon’un konfor ve şıklık ön planda tutularak ha zırlandığını belirten Kurtuluş Orpak, “Salonlarımızın dekorasyonlarında kişisel zevklerinize ve etkinliğinizin konseptine göre farklı alternatifler sunuluyor. Grand Salon’da gala düzeninde 1000, seminer ve toplantı düzeninde 1200, Junior Salon’da ise gala düzeninde 500, seminer ve toplantı düzeninde 600 kişiye kadar hizmet veriyoruz. İki salonumuzda da son teknolojilerin kullanıldığı mükemmel bir ses ve ışık sistemi ile sahne arkası büyük projektörler bulunmaktadır. İki salonumuzda ayrıca ikişer adet ayrı fuaye alanı, çocuk oyun alanları, özel gelin-damat odası ile kadın ve erkeklere özel abdesthane ve mescitler de bulunmaktadır” şeklinde konuştu.

GOPARK’I DİĞER SALONLAR VE 5 YILDIZLI OTELLERDEN AYIRAN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Hizmet kısmında diğer salonlardan ve 5 yıldızlı otellerden GOPARK’ı ayıran şeylerin çok fazla olduğunu belirten Kurtuluş Orpak, “GOPARK, standart bir düğün salonu değil, çok kaliteli bir mekan. Grand Salon’da düğün, kongre, toplantı seminer gibi bir çok büyük kapasiteli etkinlikler düzenleyebiliyoruz. Junior Salon’da ise daha az kapasiteli katılımlara sahip aynı etkinlikleri organize ediyoruz. Bizi yine diğer salonlardan ayıran en büyük özellik biz yemek firmasıyla (catering) çalışmıyoruz. Yemekli düğünlerde gerçekten çok büyük bir farkımız var. Gıda mühendislerinin kontrolünde kendi aşçımız ve mutfak ekibimizle yemek ikramı yapıyoruz. Yemeklerimiz ve mutfağımız büyük övgüler almaktadır. Salonlarımızın gerek dekorasyonu gerekse sandalye ve masaları her sezon değiştirilmektedir. Kişilerin ergonomik yapısını bozmayacak sandalye ve masalar olmasına özellikle özen ve önem göstermekteyiz. Salonlarımızı tasarlarken, geniş mekan olmasına özen gösterdik. Özel kurumsal bir firmayla kendi kurumsal kokumuzu oluşturup salonlarımızı kokulandırıp daha ferah bir ortam oluşturduk” diye konuştu.

 

RESTAURANTLAR VE BÜYÜK OTELLER DÜĞÜN YAPABİLMEK İÇİN ÖZEL RUHSAT ALABİLİYOR MU?
Günümüzde birçok yerin düğün salonu ruhsatı olmadan bu işi yaptığını belirten Kurtuluş Orpak, “Bir işletmenin düğün salonu olarak hizmet verebilmesi için ruhsatının bulunması gerekir. Ancak bu yönde bazı eksiklikler var. Biz bu işi ruhsatıyla, hakkıyla yapan bir işletmeyiz. Ne yazık ki Türkiye’de otellerin hemen hemen hepsi düğün salonlarının da birçoğu ruhsatsız çalışıyor. Restaurantlar, restaurant ruhsatı alıp düğün yapıyor, aynı şekilde oteller de öyle. Düğün salonu ruhsatı almak zor çünkü çok fazla yaptırımı var. Yangın söndürme sistemlerinden her bir bölümün metrekarelerine kadar çok ince ayrıntısı var. Ancak işyeri sahipleri bu ruhsatı almaktan kaçınıyorlar. Restaurant ruhsatı alıp düğün de yapıyorlar. Bizim bağımsız düğün salonu ruhsatımız var. Ruhsat kriterlerine uymak için altyapıya çok önemli yatırımlar yapıyoruz. Devletimizin bu soruna el atması ve bu konuya dikkat etmesi gerektiğini düşünüyoruz” dedi.

SALONLARINIZDA VERİLEN HİZMETLERDEN BAHSEDEBİLİR MİSİNİZ?
Tesislerinin kurumsal bir yapıya sahip olduğunu belirten GOPARK Salonları Müdürü Kurtuluş Orpak, “GOPARK bünyesinde görev alan tüm personelimiz özel eğitimlerden geçmiş, her biri kendi alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Yemekli organizasyonlarımızda 7 kişilik özel bir aşçı ekibimiz var. Bu personelimizin hepsi 5 yıldızlı otellerde görev yapmış, işinin ehli kişilerdir. Salonlarımızda önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Misafirlerimizin her istediğini müessesemiz kuralları çerçevesinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Salonlarımız misafirlerimizin memnuniyetini göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Mutlu her misafirin potansiyel bir müşteri olduğunun bilincindeyiz. Ekip olarak her çarşamba yeni, farklı, trend ne olabilir diye toplantılar yapmaktayız. İşimiz eğlence ve organizasyon sektörü, özünde ise misafirleri mutlu etmek birinci kuralımız. Trendler, yenilikler, fikirler bizim için çok değerli. Hatta personellerin ve müşterilerin fikir, düşünce ve şikayetlerini bildirebileceği bir müşteri memnuniyeti anketimiz ve kutumuz var. Müşteriler etkinlik yapsın, yapmasın bu memnuniyet kutusunu kullanması bizim daha iyi hizmet vermemiz adına bir yol gösterici olmaktadır. GOPARK’ta hizmet verirken 5 duyu organına hitap ediyoruz. Bir şeyi 5 duyu organınızla birlikte htiğinizde zihin onu asla unutmuyor. İnsanlar yemekli düğün yapacağı zaman hijyeni, temizliği daha da önemsiyor. Özellikle bayanlar bu konuda daha detaycı oluyorlar. Karşılamada görsel olarak içeride kokumuz olarak özel bir kurumsal kokulandırma yapıyoruz. Hep yenilikçiyiz. Trendleri yakından takip ediyoruz. Her sene mutlaka yenilikler yapıyoruz. Bazı düğün salonları açılır ve dekoru dökülene kadar o salon kullanılır. Biz her sene yenilenerek misafirlerimize daha iyi bir atmosfer sunabilmek için çalışıyoruz. Biz kendi kullanmayacağımız bir şeyi kesinlikle müşterimize sunmuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

SALONLARINIZDA EKSTRA SÜRPRİZ VE BAHŞİŞ GİBİ ALIŞKANLIKLAR VAR MI?
Salonlarında personelin bahşiş almasının yasak olduğunu belirten Kurtuluş Orpak, “Bazı salonlarda garsonlar ve müzisyenler bahşiş için düğün sahibinin peşini bırakmıyor ve nahoş görüntüler oluşuyor. GOPARK olarak bu konuda çok hassas davranıyoruz. Garson ve  müzisyenlerle sözleşme yapılırken bahşiş almama konusunda maddelerimiz bile vardır. İnsanlar bu hizmeti almak istiyorsa bir fiyat ödüyor. Ama inanın 5 yıldızlı otele ödeyeceği fiyat bize ödeyeceği fiyatın iki katı. Otellerde her şey ekstra oluyor. Bizde ise her şey dahil paket. Örneğin, orkestra ve fotoğraf ekstra değil. Her şey paket halinde satılıyor. Biz müşterilerimize ‘düğün günü cebinizde para olmadan gelin. Göreceksiniz paraya ihtiyacınız olmayacak’ diyoruz. Otellerde orkestra ekstra, sadece DJ performansla düğün yapıyorlar. Fotoğrafçılar, fotoğrafları ekstra satıyorlar. Ya da birçok düğün salonu ile her şeyiyle anlaşırsın. Düğün günü şef garson seni kapıda karşılar, pasta çıkmaz, kapı açılmaz gibi hep bir ekstralık durum oluşur. Maalesef birçok yer böyle satış yapıyor. Size standart fiyatı söylüyor. Bizde düğün ortasında kameraman gelip ‘video kaset bitti devam edelim mi’ diyemez. Salonlarımız gayet güzel dekorasyana sahip olduğu için kimse ekstra bir süsleme istemiyor. Otellerde süsleme bile ekstraya giriyor. Biz kesinlikle pahalı bir işletme değiliz. Biz bu işi önemsiyoruz, insanlara tatsız sürprizler yapmıyoruz, güzel anılar bırakıyoruz” dedi.

 

GELİN VE DAMATLARA YÖNELİK NE GİBİ ÖZEL HAZIRLIKLARINIZ OLUYOR?
GOPARK Salonları Müdürü Kurtuluş Orpak, GOPARK, salonlarının eşsiz atmosferinde, profesyonel ekip, yüksek servis kalitesi ve birbirinden lezzetli alternatifleri ile adeta masal gibi düğünler yaptıklarını belirterek, “A’dan Z’ye eksiksiz bir düğün için tüm detayları bizim tecrübeli ellerimize bırakın, siz sadece hayatınızın en özel anlarının tadını çıkarın. Çiftlerimizin yanından bir  an olsun ayrılmayan ve heyecanlı anlarında karar vermelerine yardımcı olan gelin ve damada özel hostesimiz, düğününüzün tüm detaylarıyla sizin adınıza ilgileniyor. Bizi tercih eden çiftlerimizi düğünlerinden bir-iki hafta kadar önce salona davet ediyoruz. Sanki gerçek bir düğün gibi bir prova yapıyoruz. Bu provada çiftlerimiz mekanın hemen her şeyine kendi isteğiyle karar verebiliyor. Müzikler, çiftin çıkışı, nikah yapılması, takı töreni alanı, pasta ve ikram seçimi daha aklınıza gelebilecek her türlü detayın provası yapılıyor. Yemek ikramlarıyla ilgili tadım bile yaptırıyoruz. 5 yıldızlı otel konseptinde çalışıp bu hizmeti daha az fiyata sunuyoruz. Sadece teknik anlamda bir yeterlilik yetmiyor. Arkasındaki hizmet çok önemli. Çünkü insanlar bir kere evleniyor ve hayatlarının en önemli günü bu yüzden en ince ayrıntısına kadar dikkat etmek zorundasınız. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz. Gelin ve damatlar için özel hostesimiz bulunmaktadır. Düğünler sırasında her detayla ilgilenen hosteslerimiz çiftlerimize yardımcı oluyor. Bu uygulamamızdan dolayı da müşterilerimiz çok memnunlar, bununla ilgili güzel yorumlar alıyoruz. Çiftlerimize ilk dansları için kareografi eğitimi vermeyi de düşünüyoruz. Dans hocamızla görüşmeler halindeyiz. İsteyen çiftlerimize böyle bir dans hizmeti vermeyi de düşünüyoruz. Orkestramız misafirlerimizin isteğine ve yöresine göre değişebiliyor” dedi.

SALONLARINIZDA DÜĞÜNLERİN HARİCİNDE NE GİBİ ETKİNLİKLER YAPILABİLİYOR?
Salonlarında başta düğünler olmak üzere her türlü kurumsal etkinliklerin de yapılabildiğini belirten Kurtuluş Orpak, “Biz GOPARK’ı düğün salonu mantığıyla işletmiyoruz. Bizim referansımız müşterilerimiz. Biz bu sektöre kısa vadeli bakmadık. Hep daha fazla ne yapabiliriz diye düşündük. Çok amaçlı kullanılabilecek düğün salonları mantığı yok Türkiye’de. Müşteri buraya gelsin onun ihtiyacını belirleyelim ki ona göre kendisine bir sunum yapalım. GOPARK, özel etkinlik salonlarında düğünler başta olmak üzere, kongreler, ürün lansmanları, eğitim toplantıları, kutlama yemekleri, şirket yemekleri, gala yemekleri, doğum günleri, özel partiler, sünnet düğünleri, basın toplantıları, özel sunumlar, mezuniyet baloları, özel organizasyonlar düzenliyoruz. Bunun yanı sıra Ramazan aylarında iftar davetleri için özel organizasyonlar da hazırlayabiliyoruz” diye konuştu.

 

PERSONELİNİZ VE MUTFAK HİZMETLERİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?
Başarılı yüzlerce organizasyondan sonra otoparkından mutfağına, bütün GOPARK ekibi artık birer etkinlik uzmanı olduğunu belirten Orpak, “Sadece düğün yapılan salonlar, sadece kongre hizmeti veren merkezler ya da etkinliklerin onlarca konu içinde önemsiz kaldığı otellerin aksine, GOPARK’ta her türlü etkinliğe eşsiz bir deneyimle tam hizmet, tam ilgi gösteriliyor. Zengin menü seçenekleri ve şık süslemelerle mutfakta iddialıyız. Misafirlerimize ziyafet sunmaya hazırız. Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerin, kaliteli servis ile buluştuğu GOPARK’ta yemeklerin sunumu aklınızda, tadı ise damağınızda kalacak. GOPARK’ın büyük övgüler alan mutfak ekibi, yemekli organizasyonlarınızda gurme lezzetleri, dünya standartlarında servis kalitesi ile sunuyor. Tüm yemeklerimiz gıda mühendisleri kontrolünde hazırlanıyor” ifadelerini kullandı.

 

Ropörtaj: Cemil Sağlam - Paşavizyon

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Özel, Anların, Seçkin, Adresi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
İstanbul
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 13.06.2021
Bugün
17° - 27°
Pazartesi
17° - 26°
Salı
17° - 23°
İstanbul

Güncelleme: 12.06.2021
İmsak
03:25
Sabah
05:25
Öğle
13:09
İkindi
17:08
Akşam
20:43
Yatsı
22:33
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Beşiktaş
84
89
8
6
26
40
2
Galatasaray
84
80
8
6
26
40
3
Fenerbahçe
82
72
8
7
25
40
4
Trabzonspor
71
50
7
14
19
40
5
Sivasspor
65
54
7
17
16
40
6
Hatayspor
61
62
13
10
17
40
7
Fatih Karagümrük
60
64
12
12
16
40
8
Alanyaspor
60
58
14
9
17
40
9
Gaziantep FK
58
59
12
13
15
40
10
Göztepe
51
59
15
12
13
40
11
Konyaspor
50
49
14
14
12
40
12
Çaykur Rizespor
48
53
16
12
12
40
13
Çaykur Rizespor
48
53
16
12
12
40
14
Başakşehir FK
48
43
16
12
12
40
15
Başakşehir FK
48
43
16
12
12
40
16
Kasımpaşa
46
47
18
10
12
40
17
Kasımpaşa
46
47
18
10
12
40
18
Yeni Malatyaspor
45
49
15
15
10
40
19
Yeni Malatyaspor
45
49
15
15
10
40
20
Antalyaspor
44
41
14
17
9
40
21
Antalyaspor
44
41
14
17
9
40
22
Kayserispor
41
35
17
14
9
40
23
Kayserispor
41
35
17
14
9
40
24
BB Erzurumspor
40
44
20
10
10
40
25
BB Erzurumspor
40
44
20
10
10
40
26
MKE Ankaragücü
38
46
22
8
10
40
27
MKE Ankaragücü
38
46
22
8
10
40
28
Gençlerbirliği
38
44
22
8
10
40
29
Gençlerbirliği
38
44
22
8
10
40
30
Denizlispor
28
38
24
10
6
40
31
Denizlispor
28
38
24
10
6
40
Arşiv Arama
Modül 1

 

 

 

 

Haber Yazılımı